Docking Station Startech DK30C2DAGPD, Gray
Indisponibil
ID intern:125289172
Cod:DK30C2DAGPD
Producator: STARTECH
Termen livrare: Intreaba
Garantie: Intreaba
Retur Garantat
Deschidere Produs
Plata Securizata
Service Autorizat
Specificatii produs
  • General
    Interfata
    USB-C
    Putere alimentare
    100 W
    Compatibilitate
    Windows 7, 8, 8.1, 10
    Chrome OS
    Rezolutii video suportate
    Dual DisplayPort displays: Up to 4096 x 2160p @ 24Hz or 3840 x 2160p @ 30Hz
    Single DisplayPort display: Up to 4096 x 2160p @ 60Hz or 3840 x 2160p @ 60Hz
    Single UltraWide DisplayPort display - Up to 3440 x 1440p @ 60 Hz
    Dimensiune
    208 x 145 x 42 mm