Raft fix Inter-Tech SW-650/1000 IPC 19inch/1U, 2buc
Indisponibil
ID intern:125300021
Cod:SW-650/1000
Producator: Inter-Tech
Termen livrare: Intreaba
Garantie: 24 luni
Retur Garantat
Deschidere Produs
Plata Securizata
Service Autorizat
Specificatii produs
  • General
    Tip
    Raft fix
    Compatibilitate
    Rack 19 inch, 1U
    Adancime rack: 1000mm
    Dimensiuni
    45 x 470 x 650mm
    Greutate
    6.29Kg
    Accesorii incluse
    8x suruburi si piulite / 8x saibe de platic
    Culoare
    Negru
DESCRIERE PRODUS
Raft fix Inter-Tech SW-650/1000 IPC 19" 1U 2 bucati, dimensiune 1U, culoare: RAL 9005 (negru), compatibil cu cabinete cu adancime de 1000mm, continut pachet: SW-650/1000 / 8x suruburi si piulite / 8x saibe de platic, dimensiuni (HxWxD): 45 x 470 x 650mm, greutate: 6.29Kg