Extender HDMI Startech ST12MHDLAN2K
Indisponibil
ID intern:125284303
Cod:ST12MHDLAN2K
Producator: STARTECH
Termen livrare: Intreaba
Garantie: Intreaba
Retur Garantat
Deschidere Produs
Plata Securizata
Service Autorizat
Specificatii produs
  • General
    Tip
    Extender
    Caracteristici speciale
    Distanta maxima semnal: 100 m
    LED Indicator
    Power/Link - Transmitter
    Network Status - Transmitter
    Power/Link - Receiver
    Network Status - Receiver
    Conectori audio
    In: 1x 3.5 mm
    Out: 1x 3.5 mm
    Conectori
    In: 1x RJ45
    Out: 1x RJ45
    In: 1x RJ11
    Out: 1x RJ11
    Interfata intrare
    HDMI
    Interfata iesire
    HDMI
    Alimentare
    12V DC
    Rezolutii
    1920x1080 @60Hz pixeli
    Greutate
    1.2 kg
    Dimensiuni
    131 x 118 x 31 mm